Co znamená Cashback - Ceská republika? - GlobalCashbacks.com
 

Co znamená Cashback - Ceská republika?

Saturday, 20 July 2019


Co znamená Cashback?
Cashback doslova znamená penize zpet. Obchody vám vráti cástku vasi cástky nákupu. Tam jsou stránky, které vám extra cashback, pokud si koupite z internetového obchodu prostrednictvim svych stránek. Tento cashback nebudete dostávat z obchodu, kde jste si zakoupili, nebo od znacky, kterou jste si zakoupili. Ne, tento cashback obdrzite primo ze stránky cashback.

Jak mohou cashback stránky dávat cashback?
Tyto stránky vydelávaji provizi z internetového obchodu, pokud nakupujete pres webovou stránku cash back.
Dávaji zpet cást provize, která vydelává cashback stránky pro vás. Mohou to udelat zdarma, protoze také udrzuji cást komise.

Co musim udelat, abych ziskal tento cashback?
Musite se zaregistrovat na stránce cashback. To je ve skutecnosti vzdy zdarma. Tam jsou nekteré cashback stránky, které úctuji nekolik eur za své sluzby, ale v tomto pripade casto dávaji vyssi podil z provize, které vydelávaji. Pokud jste se zaregistrovali na stránce cashback, prihlaste se. Vyhledáváte internetovy obchod, kde chcete provést nákup, a kliknete na odkaz do internetového obchodu. Prostrednictvim tohoto odkazu muze stránka cashback sledovat vás nákup a obdrzite potvrzeni (smail) ze stránek cashback, které jste ziskali za cashback. Jakmile stránka cashback prijme provizi z internetového obchodu, schváli vás cashback a cashback vám bude vyplacen.

Co je to 100% cashback stránky?
100% cashback stránky neexistuji. Vytvoreni a udrzeni stránky cashback stoji penize. Zajisteni dobrého cashbacku stoji minimálne 7 500 € a také náklady na údrzbu a správu. Cashback stránky, které rikaji, ze dávaji 100% cashback vám dá 100% cashback na nejnizsi úrove? provize, ze cashback stránky obdrzi. Napriklad s 1 az 10 trzbami dostávaji 6% provizi, s 11 az 25 trzbami dostávaji 7% provizi as vice nez 25 trzbami dostávaji 8% provizi. Nenechte se tedy ridit terminem 100% cashback!

Jedinecny registracni systém GlobalCashbacks
GlobalCashbacks nezobrazuje webshopy v kategoriich jako ostatni weby cashback. Zobrazujeme internetové obchody podle zemi. Deláme to z dulezitého duvodu. Webové obchody dávaji ruzné procentni sazby provizi na zemi. Napriklad pro zemi A dávaji 4%, zemi B 6% a zemi C 8%. V takovych pripadech ostatni weby cashback casto pouzivaji stredni procento. Pokud ale prijedete ze zeme A, dostanete zpet penize na 4% provizi a pokud prijdete ze zeme C, casto dostáváte penize na 6% provizi. Usilujeme o maximálni transparentnost a srozumitelnost, proto pouziváme nás systém zemi jako kategorie misto obleceni, dovolené a cestováni, telefonu a internetu, domova a zahrady a podobne.

Proc zvolit GlobalCashbacks?
Globálni cashbacks dává dobrou cashback kompenzaci, konkrétne 75% obdrzenych provizi.
Ale predevsim GlobalCahbacks prikládá velky vyznam vasemu soukromi. Zádáme vás pouze o nejnutnejsi osobni údaje. Vase osobni údaje NIKDY neprodáváme. NEMÁME, co kupujete. NIKDY neposiláme spam. Nejsou zde zádné skryté náklady a vase osobni údaje jsme maximálne chránili. Máme také vynikajici registracni systém pro vase cashbacks. Pocet chybejicich cashbacku je 0,01%. Krome toho v 99,9% pripadu ziskáte procentni podil, ktery uvádime na nasich stránkách prostrednictvim naseho jedinecného registracniho systému.

Your maximum savings on online purchases is our motive, so shop online from GlobalCashbacks and earn free cashback discount in Ceská Republika

Please join our Facebook page

GlobalCashbacks also has a Facebook page.
We post news about new webshops,
great deals, tips for saving more money
when you shop online and many more
interesting news.

Please join our Twitter page

GlobalCashbacks also has a Twitter page.
We post news about new webshops,
great deals, tips for saving more money
when you shop online and many more
interesting news.